Blog

praca w domu chałupnictwo

Praca w domu — Jak wygląda praca chałupnicza i czy warto?

Temat pandemii będzie się przewijał prawdopodobnie przez wiele lat, nie tylko dlatego, że świat zwariował. Konieczność siedzenia w domu i brak możliwości wykonywania pracy zawodowej ukazał zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, nowe możliwości. 

Ogromną popularnością cieszy się tutaj home office. Pracodawcom się podoba, bo płacą mniejsze rachunki za czynsz i prąd. Pracownikom też się podoba, bo bez konieczności wychodzenia z domu nie tracą czasu na dojazdy. 

Ale nie każdy umie w internety, teamsy i tym podobne. Dla nich rozwiązaniem jest normalna praca w domu, czyli chałupnictwo.

Czytaj dalej »Praca w domu — Jak wygląda praca chałupnicza i czy warto?
klikanie w reklamy jak zarabiać

Klikanie w reklamy – Jaka jest prawda? Czy da się zarobić?

Czy można zarobić na oglądaniu reklam? Czy klikanie w reklamy jeszcze ma sens? Miałem z tym styczność w przeszłości, dzisiaj już nie mam. Nie bez przyczyny. Czekam na zwrot inwestycji o wartości ok. 500 zł i pewnie się nie doczekam,

Jestem prawdopodobnie jedyną osobą w polskim Internecie, która powie Ci wprost, że zarabianie na oglądaniu reklam to dno i dwa metry mułu. W tym artykule nie ma reflinków do serwisów. Dowiesz się jedynie, dlaczego klikanie w reklamy nie jest dobrym sposobem na zarabianie kasy w Internecie.

Czytaj dalej »Klikanie w reklamy – Jaka jest prawda? Czy da się zarobić?
ile zarabia copywriter w Polsce zarobki

Ile zarabia copywriter w Polsce? Sprawdź, ile wyciągniesz!

Zawód copywritera zyskuje na popularności głównie z powodu pandemii. Podczas gdy wiele osób traciło pracę i znalazło się w kropce, copywriterzy w najgorszym razie zostali odesłani do home office. Internet rośnie.

Każdego dnia powstają nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Firmy zamawiają scenariusze reklam, slogany, white papery. Nic dziwnego, że coraz więcej osób chce spróbować swoich sił w tym fachu i zarabiać przez Internet. Ale ile zarabia copywriter? Czy warto ślęczeć przed komputerem? Na jakie zarobki może liczyć w Polsce? W tym artykule odpowiem na pytania:

  • Ile zarabia copywriter w Polsce,
  • Od czego zależą jego zarobki,
  • Jak określa się jego stawkę,
  • Ile trzeba zapłacić za jakościowe treści.

Zapraszam.

Czytaj dalej »Ile zarabia copywriter w Polsce? Sprawdź, ile wyciągniesz!