Blog

jak zostać copywriterem lekcja życia

Jak zostać copywriterem i trzepać z tego sałatę?

  • Daniel B. 

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że copywriter to świetna praca. Nie jest ciężko, a jak załapiesz bakcyla i zepniesz poślady, możesz liczyć na zarobki porównywalne z branżą IT i nie będziesz się już martwić o robotę.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w zarabianiu na tworzeniu treści, pisać na zlecenie, jeżeli pragniecie wiedzieć, jak zostać copywriterem i trzepać z tego dobry hajs, zapraszam do lektury. 

Czytaj więcej »Jak zostać copywriterem i trzepać z tego sałatę?
jak zarabiać na pisaniu lekcja życia

Jak zarabiać na pisaniu? Praktyczny poradnik [Zarabianie na pisaniu]

  • Daniel B. 

Piszę od trzynastego roku życia. Wówczas dotarło do mnie, że mam lekkie pióro i składam słowa lepiej niż inni. Wtedy także wiedziałem, że pisanie tekstów będzie moim źródłem utrzymania. Dziś zarabiam z pisania dość, by nie pisać kwoty wprost, bo pewne osoby z mojego otoczenia mogą mieć ból dupy. Powiem tak – na chleb starcza.

Jeżeli też piszesz i chcesz się dowiedzieć, jak zarabiać na pisaniu, czytaj dalej.

Czytaj więcej »Jak zarabiać na pisaniu? Praktyczny poradnik [Zarabianie na pisaniu]
kary dla biedronki uokik lekcja życia

Kara dla Biedronki (Jeronimo Martins Polska) od Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  • Daniel B. 

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam wziąć coś w cenie X, by po odejściu od kasy skumać, że produkt w rzeczywistości kosztował więcej? Spotkało mnie to kilka razy, ale dopiero gdy mama mojej narzeczonej kupiła brzoskwinie po 20 zł za kg, gdzie miały kosztował 6 zł, postanowiłem napisać ten artykuł. Kara dla Biedronki za lewe ceny nie zatrzymała procederu. Moim zadaniem zatem jest uświadomić tych, którzy nie wiedzą.

To będzie artykuł zrzędząco-moralizatorski, z góry przepraszam. Czasem muszę się uzewnętrznić, ale postaram się to zrobić tak, żeby nie bolało. 

Czytaj więcej »Kara dla Biedronki (Jeronimo Martins Polska) od Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
gry w których można zarobić pieniądze

Gry, na których można zarobić pieniądze – Gdzie jest hajs?

Zarabianie na graniu jest marzeniem wielu młodych osób. Czyż nie byłoby to cudowne? Siedzieć cały dzień przed kompem, zasuwać w ulubioną grę i jeszcze kosić za to kasę? 

Wiele zależy też od sposobu, w jaki chcesz zarabiać na grach. O tych sposobach pisałem w artykule Jak zarabiać, grając w gry. Przejdziemy się po każdym patencie i poszukamy odpowiedzi na to pytanie.

Czytaj więcej »Gry, na których można zarobić pieniądze – Gdzie jest hajs?
freelancer co to lekcja życia

Freelancer – co to? Kto to? I jak zostać freelancerem?

  • Daniel B. 

Pandemia Covid-19 zmieniła wiele aspektów naszego życia. Niektóre – na zawsze. 

Zakaz zgromadzeń i nakaz pozostawania w domu przeniósł gros pracy do Internetu, a pracowników wysłano do pracy zdalnej. Sporo osób straciło robotę i praca w domu okazała się zbawieniem. 

Również pracodawcy dostrzegli potencjał we współpracy z wolnym strzelcem. Interesuje Cię praca jako freelancer. Co to za robota? Jak zostać freelancerem? Jak wygrać zlecenia? Czego szukać na rynku pracy? O tym – i nie tylko – poniżej.

Czytaj więcej »Freelancer – co to? Kto to? I jak zostać freelancerem?